Our offer of Allweyes AI boasts AI control with extraordinary efficiency.

Gjuhe
我们的产品
什么让我们的客户感到兴奋
 • 6 rafte rafte bashkëkohore prej metali dhe druri për ruajtje 502145 6 rafte rafte bashkëkohore prej metali dhe druri për ruajtje 502145
  1. Raft librash prej metali dhe druri bashkëkohor i 6 niveleve për ruajtje.2. Madhësia: L30xD30xH162cm / 11.8 "x 11,8" x63,8 ".3. Korniza e fortë metalike në fund të zi ofron qëndrim të fortë dhe mbështetje të ekuilibruar.4. Raftet me dru të errët krijojnë një pamje industriale dhe fshatare.5. Prekësit X sjellin një pamje elegante që parandalon rënien e librave.6. Përshtatet në mënyrë të përsosur në çdo cep për të ndihmuar në shfrytëzimin e hapësirës së dhomës në mënyrë efikase.
 • Raft librash prej druri bashkëkohor me 4 nivele për ruajtje 502160 Raft librash prej druri bashkëkohor me 4 nivele për ruajtje 502160
  1. Raft librash prej druri bashkëkohor 4 nivelesh për ruajtje.2. Madhësia: L80xD29xH120cm / 31.5 "x 11.4" x 47.2 ".3. Raftet e bollshme me 4 nivele sigurojnë të gjithë hapësirën e magazinimit që ju nevojitet.4. Pjesa e sipërme e trarë T25mm me dekorimin e profilit.5. Këmbët e qëndrueshme 40x25 mm sigurojnë mbështetje të ekuilibruar për dekorimet e shtëpisë tuaj.6. Dorëzuesit bashkëkohorë X sjellin një pamje elegante dhe shtëpiake që parandalon rënien e librave.7. Me madhësi të mirë për ruajtjen e kudo.
 • Tavolinë bashkëkohore e ngushtë e konzolës prej druri me sirtarë Mobilje për dhomën e ndenjes 203505 Tavolinë bashkëkohore e ngushtë e konzolës prej druri me sirtarë Mobilje për dhomën e ndenjes 203505
  1. Tavolina bashkëkohore e ngushtë e konzolës së drurit me sirtarë Mobiljet e dhomës së ndenjes.2. Madhësia: L86.6xD30xH80cm / 34.1 "x 11,8" x31,5 ".3. Krijuar nga MDF me bojë eko-miqësore.4. Në kornizë me barela A dyshe dekorative.5. Boll hapësirë ​​magazinimi për shkak të dy sirtareve të bollshme dhe dy zonave të rafteve më të ulëta.6. Në dispozicion në dekor në formë të ndryshme në të dy anët.
 • Tavolinë unike moderne e divanit me theks të veçantë për dhomën e ndenjes 203367 Tavolinë unike moderne e divanit me theks të veçantë për dhomën e ndenjes 203367
  1. Tavolinë unike moderne e divanit me theks të veçantë për dhomën e ndenjes2. Madhësia: L45xD35xH60cm / 17.7 "x13,8" x23,6 "3. Një majë e rimeso lisi T25mm që plotëson në mënyrë të përsosur trupin e lyer me të bardhë4. 4,5 * 4,5 cm Këmbë të trasha për ndërtim cilësor dhe këmbë në këmbë5. Boll hapësirë ​​magazinimi për shkak të një sirtari kompakt dhe një zone të gjerë rafti6. Duke shfaqur sirtarë të ngushtë të punuar ngadalë me rrëshqitës dhe doreza metalike të qëndrueshme.7. Dizajn tradicionalisht i bukur, Skema e ngjyrave me dy ton, Pjesë e gamës AIX.
22222
我们的服务
为独特或具有挑战性的业务需 求提供定制服务
如果你找不到适合该项目的现成产品,让大鹏科技的专业定制服务帮助你在7天内获得理想的产品,而不牺牲上市时间或定制优势。
如果你找不到适合该项目的现成产品,让大鹏科技的专业定制服务帮助你在7天内获得理想的产品,而不牺牲上市时间或定制优势。生产精度:利用最先进的技术设计和制造产品,确保客户得到最准确的产品。我们完全沉浸在客户的产品世界中。但我们不仅深入了解该行业的具体特点,还深入探讨了一些问题,例如:“什么让我们的客户感到兴奋?“
LEXO MË SHUMË
LEXO MË SHUMË
服务优势
如果你找不到适合该项目的现成产品,让大鹏科技的专业定制服务帮助你在7天内获得理想的产品,而不牺牲上市时间或定制优势。
关于我们
我们的产品在质量和创新方面赢得了许多认证
公司占地面积1.8万平方米,现有员工1200人,由设计团队、研发团队、生产团队、售后团队组成。共有59名设计师负责产品的结构和外观。
为了确保公司的可持续发展,我们坚持以“团队精神、专业精神和卓越精神”为核心价值观,自我完善。我们的产品出口到海外市场,现在在德国、法国、俄罗斯、英国、美国、意大利、葡萄牙、西班牙、加拿大、丹麦、日本、韩国、泰国、新加坡、印度、马来西亚等国家享有很高的声誉。
 • 1998+
  Company establishment
 • 500+
  Company personnel
 • 3000+
  Factory area
 • OEM
  OEM custom solutions
LEXO MË SHUMË
我们的案例
可靠的质量满足我们的客户
 • 厂家直销太阳能板100W柔性太阳能电池板房车太阳能
  厂家供应48V200AH太阳能离网发电系统磷酸铁锂电池10度电太阳能板,专业供应光伏板,太阳能板,厂家定做太阳能车棚,光伏板车棚,膜结构,厂家直销太阳能电池板 电池板组件。
 • 厂家直销太阳能板100W柔性太阳能电池板房车太阳能
  厂家供应48V200AH太阳能离网发电系统磷酸铁锂电池10度电太阳能板,专业供应光伏板,太阳能板,厂家定做太阳能车棚,光伏板车棚,膜结构,厂家直销太阳能电池板 电池板组件。
Merrni në TOUCH ME SHBA
Thjesht lini emailin tuaj ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit, në mënyrë që të mund t'ju dërgojmë një kuotë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!