Our offer of Allweyes AI boasts AI control with extraordinary efficiency.

Јазик
我们的产品
什么让我们的客户感到兴奋
 • 6 нивоа Современа метална и дрвена полица за книги за складирање 502145 6 нивоа Современа метална и дрвена полица за книги за складирање 502145
  1. Постелнина за современ метал и дрво од 6 нивоа за складирање.2. Големина: L30xD30xH162cm / 11,8 "x 11,8" x 63,8 ".3. Силната метална рамка во црна завршница нуди цврсто стоење и избалансирана поддршка.4. Полиците од темно дрво создаваат индустриски и рустикален изглед.5. Х-носилки носат шик изглед кој спречува паѓање на книги.6. Совршено се вклопува во секој агол за да помогне ефикасно да се искористи просторот во просториите.
 • 4 нивоа Современа дрвена полица за складирање 502160 4 нивоа Современа дрвена полица за складирање 502160
  1. Полица за книги современо дрво со 4 нивоа за складирање.2. Големина: L80xD29xH120cm / 31,5 "x 11,4" x 47,2 ".3. Просторни полици со 4 нивоа го обезбедуваат целиот простор за складирање што ви треба.4. Засечен врв дебел T25mm со украс на профил.5. Издржливи нозе од 40x25 mm обезбедуваат избалансирана поддршка за вашите украси за домот.6. Современите носилки со икс носат шик и домашен изглед што спречува паѓање на книгите.7. Добра големина за складирање на кое било место.
 • Современа масна маса за конзола од дрво со фиоки Мебел за дневна соба 203505 Современа масна маса за конзола од дрво со фиоки Мебел за дневна соба 203505
  1. Современа тесна маса за конзола од дрво со фиоки Мебел за дневна соба.2. Големина: L86.6xD30xH80cm / 34.1 "x 11,8" x31,5 ".3. Изработено од МДФ со еколошка боја.4. Врамени со двојни украсни А-носилки.5. Голем простор за складирање поради две пространи фиоки и две пониски полици.6. Достапно во различна форма на украс од двете страни.
 • Единствена модерна таблета за софа со акцент за дневна соба 203367 Единствена модерна таблета за софа со акцент за дневна соба 203367
  1. Уникатна модерна таблета за софа со акцент за дневна соба2. Големина: L45xD35xH60cm / 17,7 "x13,8" x23,6 "3. Елегантен врв од фурнир од даб T25mm кој совршено го надополнува белото обоено тело4. 4,5 * 4,5 см Дебели нозе за квалитетна конструкција и цврсто стоење5. Изобилен простор за складирање поради компактната фиока и пространата површина на полицата6. Одликувајќи се со изработени бавни фиоки со издржливи метални лизгачи и рачки.7. Прекрасно традиционален дизајн, Двобоен план на бои, Дел од опсегот AIX.
22222
我们的服务
为独特或具有挑战性的业务需 求提供定制服务
如果你找不到适合该项目的现成产品,让大鹏科技的专业定制服务帮助你在7天内获得理想的产品,而不牺牲上市时间或定制优势。
如果你找不到适合该项目的现成产品,让大鹏科技的专业定制服务帮助你在7天内获得理想的产品,而不牺牲上市时间或定制优势。生产精度:利用最先进的技术设计和制造产品,确保客户得到最准确的产品。我们完全沉浸在客户的产品世界中。但我们不仅深入了解该行业的具体特点,还深入探讨了一些问题,例如:“什么让我们的客户感到兴奋?“
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
服务优势
如果你找不到适合该项目的现成产品,让大鹏科技的专业定制服务帮助你在7天内获得理想的产品,而不牺牲上市时间或定制优势。
关于我们
我们的产品在质量和创新方面赢得了许多认证
公司占地面积1.8万平方米,现有员工1200人,由设计团队、研发团队、生产团队、售后团队组成。共有59名设计师负责产品的结构和外观。
为了确保公司的可持续发展,我们坚持以“团队精神、专业精神和卓越精神”为核心价值观,自我完善。我们的产品出口到海外市场,现在在德国、法国、俄罗斯、英国、美国、意大利、葡萄牙、西班牙、加拿大、丹麦、日本、韩国、泰国、新加坡、印度、马来西亚等国家享有很高的声誉。
 • 1998+
  Company establishment
 • 500+
  Company personnel
 • 3000+
  Factory area
 • OEM
  OEM custom solutions
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
我们的案例
可靠的质量满足我们的客户
 • 厂家直销太阳能板100W柔性太阳能电池板房车太阳能
  厂家供应48V200AH太阳能离网发电系统磷酸铁锂电池10度电太阳能板,专业供应光伏板,太阳能板,厂家定做太阳能车棚,光伏板车棚,膜结构,厂家直销太阳能电池板 电池板组件。
 • 厂家直销太阳能板100W柔性太阳能电池板房车太阳能
  厂家供应48V200AH太阳能离网发电系统磷酸铁锂电池10度电太阳能板,专业供应光伏板,太阳能板,厂家定做太阳能车棚,光伏板车棚,膜结构,厂家直销太阳能电池板 电池板组件。
ПОБЕДУВАТЕ ДОДЕЛ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонскиот број во контакт формата за да можеме да ви испратиме бесплатен понуда за нашиот широк спектар на дизајни!